לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

Unforgettable

המופע הבלתי נשכח אשר מגיע אלינו היישר מהגלאם של לאס וגאס,  לא מפסיק לסחרר אותנו בשנה האחרונה, עם הפקת ענק וירטואוזית הכוללת זמרים פנומנלים, וידאו ארט אוריגינלי, תזמורת חיה, תלבושות אקסקלוסיביות, תפאורה צבעונית  ורפרטואר מוזיקלי משובח,  שבזכותם הקהל זוכה לחוויה קוסמופוליטית בלתי נשכחת.

UNFORGETTABLE -הוא מופע מוסיקלי שכולו מוקדש לשירים קלאסיים של שנות ה50, ה60, וה70  בסגנון שיש בו  מהגרנדיוזיות של עיר המופעים. מאחורי המופע הנוצץ שמגיע לארץ לאחר סיבוב  ההופעות באירופה וארצות הברית עומדים הפקה ישראלית והרכב הבינלאומי: זמרת הישראלית  סטלה יודקו זמר הבלוז האמריקאי צארלס גארט וזאק הילון ,ששורשיו בדרום אפריקה אולם את עיקר הקריירה שלו עשה בלאס וגאס.

שלושתם בליווי התזמורת של 8 נגנים ומקהלת זמרי רקע מגישים מופע מהוקצע של שירי אהבה מעוררי סנטימנטים , פורטים על נימי הנוסטלגיה והגעגועים לנעורים , בעיבודים חדשים כשברקע מוקרנים לאורך כל המופע קטעי ווידאו של המבצעים המקוריים . בין השאר מבצע ההרכב ייחודי הזה הישירים של אלוויס פרסלי,קליף ריצארד, פרנק סינטרה, פול אנקה, שירלי בייסי ,להקת טמפטיישן וכמובן נט קינג קול ששירו UNFORGETTABLE  נתן למופע את שמו. 90  דקות של תענוג צרוף.

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!