לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

שי-לי עטרי

שי-לי עטרי מציירת בקולה הייחודי עולם שלם. היא מחברת מציאות ודמיון ומצליחה להלך על מאזיניה קסם. האווירה האינטימית של השירים מצליחה להגיע אל הלב ולחמם אותו, בכל עונה ובכל גיל.

בהופעה יחברו ביצועים חדשים לצד ישנים, עכשוויים לצד נוסטלגיים. שי-לי עטרי לוקחת את המוזיקה הנשית הישראלית והופכת אותה רלוונטית ומעצימה. האלבום מספק הצצה לתוך עולמה המוזיקלי המלא בכוח ונחישות לצד רגישות ועדינות.

האלבום “באמת שרציתי” הושק בהופעה חגיגית בזאפה בה התארחה לראשונה דודתה גלי עטרי, רגע אחרי יציאת הסינגל “דואט פרידה” שהוא גירסה עדכנית של שי-לי ורועי נויפלד ללהיט הענק של גלי עטרי ומני בגר. על האירוח של גלי מספרת שי-לי שהוא בבחינת “הגשמת חלום. גדלתי עם המון אהבה והערצה לגלי  והייתי בהרבה הופעות שלה במהלך חיי. העובדה שהיא דודה שלי לא גורמת לי להעריץ אותה פחות, אולי דווקא להיפך…”. האורח השני בהופעה אלון עדר, הוא אחד הקולות המעניינים במוזיקה הישראלית היום.

חיידק הבמה לא פסח על אחייניתם המוכשרת של גלי ויונה ואת כל ילדותה וגיל ההתבגרות העבירה שי-לי על הבמה, בלהקות שונות, במחזות זמר, בלימודי פיתוח קול ולימודי פרפורמנס. את הפריצה לתודעה עשתה עם הלהיט “סוסים שקופים” שכתבה חנה גולדברג  והלחין שמוליק נויפלד. לאחרונה כיכב השיר “אצלנו בגן” שכתב והלחין יפתח “יפתי” קרזנר באודישנים של “בית הספר למוזיקה” והוא הפך להיות חלק מפס הקול של חיינו. בשנה שעברה סיימה שי-לי לימודי משחק ב”ניסן נתיב”. על אלבום הבכורה שלה עבדה עם סיירת של כותבים משובחים: חנה גולדברג, רחלי שביט, טל רביב, יפתח “יפתי” קרזנר ואחרים לצד שירים פרי עטה. על הפקת האלבום אחראי המפיק המוערך שמוליק נויפלד שהגיע למעמד זהב עם אלבומו “המשקפיים של נויפלד”.

במקביל להופעותיה על המסך בסדרות “זגורי אימפריה” ו”ג’וני ואבירי הגליל” פתחה שי-לי סיבוב הופעות חדש בהפקתו המוזיקלית של רועי נויפלד שזכה למחמאות ולהופעת סולד אאוט בלתי נשכחת.

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!