לפנייה ישירה חייגו 077-9002030

קפיצת הדרך – הדרך להצלחה כלכלית / תעסוקתית

כולנו מדברים על כסף, כולנו חושבים על כסף, חלקנו יודע “לעשות כסף”,אבל לא כולם יודעים להתנהל עם כסף.

תכל”ס אנחנו רוצים לקום בבוקר עם חיוך, להיות מאושרים ומסופקים ממקום עבודתנו כשכירים / כבעלי עסק, ולהיות עם ראש שקט בנוגע לכסף שלנו.

שמי דנה לוקר, מייסדת “קפיצת הדרך” מרכז אימון ויעוץ המסייע לאנשים, יזמים, בעלי עסקים וארגונים לממש את פוטנציאל הפרנסה שלהם, להגשים את חלומם וחזונם התעסוקתי, כלכלי ועסקי בצורה המהירה ביותר עבורם, תוך שימת דגש על התקופות השונות בחייהם, הצרכים והרצונות המשתנים.

סדנאות “קפיצה כלכלית”

“כסף יכול להיות גם בוורוד”, סדנה מיוחדת לנשים – כ 4 שעות של סדנה פרקטית שמטרתה לצאת עם כלים קלים ויישומים שמאפשרים לכל אחת לנהל את הכסף שלה לצמיחה ארוכת טווח.

“כלכלת גרושין” – סדנה מיוחדת לגרושים / גרושות – כ 4 שעות של סדנה שנועדה להבין את המצב החדש שנוצר בעקבות הגירושין, לתכנן את השנים הקרובות (תשלומים משתנים עם השנים), לתכנן את פרק ב’, להבין מה תהיה ההכנסה בגיל הפנסיה וכמובן איך לצאת מהמינוס ואו לצמוח כלכלית.

סדנת – “תכל”ס זה הכסף שלך” – כ-4 שעות של סדנה אינטראקטיבית שמטרתה להבין מה המצב הכלכלי של המשפחה שלך, קבלת כלים פרקטיים המאפשרים לך ללמוד התנהלות כלכלית נכונה ובריאה..

סדנת כלכלת מעברים- 4 שעות של סדנה ייחודית לאנשים בתקופות ללא עבודה בה תקבלו כלים קלים להתמודדות כלכלית עם תקופת האי וודאות ולהתנהלות כלכלית צומחת לטווח ארוך

סדנאות “קפיצה תעסוקתית”

סדנת כתיבת קורות חיים שיווקיים – סדנה בת 4 שעות המעניקה הכוונה כיצד לכתוב קורות חיים מותאמים עם דגש על החוזקות, היתרונות והייחודיות של העובד למשרה המיועדת.

סדנת הכנה לראיון עבודה – סדנה בת 4 שעות המעניקה הכנה לראיונות עבודה שונים כגון: ראיון מקצועי, ראיון HR, פאנל מראיינים, ראיון שכר, ראיון טלפוני מתן דגש על “נאום המעלית” (הצגה עצמית ב- 90 שניות).

סדנת כלים ואתרים לחיפוש עבודה – סדנה בת 4 שעות המעניקה היכרות עם כלים אקטיביים ואוטומטים לחיפוש עבודה: אתרים ייעודיים, אפליקציות טלפוניות, עבודה עם חברות השמה והד – האנטרים, שימוש נכון ב- Facebook לצורך חיפוש עבודה.

סדנת כלכלת מעברים – סדנה בת 4 שעות המעניקה מתן כלים וביצוע היערכות מחודשת לתקופה של ירידה זמנית בהכנסה המשפחתית.

סדנת לינקדאין למחפשי עבודה – סדנה בת 4 שעות המעניקה כיצד לחפש עבודה באמצעות הלינקדאין – לינקדאין הינה רשת חברתית עסקית אשר מגייסים רבים משתמשים בה ככלי המרכזי לחיפוש עבודה ולכן יש חשיבות גדולה ל”עשה ואל תעשה” בזמן חיפוש עבודה בלינקדאין.

סדנת נטוורקינג (שימוש במעגלי קשרים) – סדנה בת 4 שעות המעניקה מתן כלים לביצוע נטוורקינג נכון בזמן חיפוש עבודה – מעל 50% ממוצאי העבודה מדווחים כי עבדו בשיטת “חבר מביא חבר”. הפעלה יעילה של מערכת הקשרים מצריכה אימון והכוונה.

סדנת משא ומתן אפקטיבי – סדנה בת 4 שעות המעניקה הכוונה כיצד להתנהל מול ארגון בשלבים השונים של הדיאלוג עד למו”מ “רשמי” על חוזה עבודה.

סדנת כניסה לתפקיד חדש – סדנה בת 4 שעות המעניקה מיתוג מחדש של העובד לקראת כניסתו לארגון חדש /לתפקיד חדש, תוך ראייה של מסלול הקריירה ארוך הטווח שלו.

*- כל הסדנאות מבית “קפיצת הדרך” מותאמות אישית לצרכי הארגון, בן באורך הסדנה והן בתכנים הייחודים לארגון

לפנייה ישירה חייגו 077-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
Looks good!
Looks good!
Looks good!