לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

קלאודיה כץ- חשיבה הורית

מכירה את האתגר לג’נגל בין הבית לעבודה, בין הקריירה למשפחה?

את רואה את ההורה טרוד בדאגות ויודעת שהתפקוד בעבודה נפגע?

ההורות של היום מאתגרת ומעוררת שאלות רבות. כלים של “חשיבה הורית” יאפשרו לעובדים שלכם להגיע  Work Life Balance. לנווט ולא להסחף בזרם היום יום.

משתתפים בסדנאות, קבוצות הורים והרצאות שלי ציינו שזה שינה להם את החיים, את האווירה בבית והקשר עם הילדים.

אני מזמינה אותך לתת לעובדים שלך חוויה שתאיר להם דרך- חוויה שיזכרו!

מה מעניק המפגש עימי לעובדים בארגון?

  • יותר שקט נפשי להורה – ידע והבנה כיצד להתמודד עם אתגרי ההורות

  • כלים מעשיים – בעזרת כלים שעובדים הניתנים ליישום בחיי היום-יום

  • קצר וקולע – מענה ממוקד לאתגרים שכיחים בהורות

  • הנאה והנעה – מפגש המשלב הומור וקלילות בתאור שלל חוויות המבוססות על ניסיוני כהורה, כמנחת קבוצות וכאשת חינוך

קצת עלי

שמי קלאודיה כץ- מייסדת “חשיבה הורית”. בוגרת מכון אדלר, ביה”ס למקצועות ההורות, בעלת תואר שני בהוראה. אמא ורעיה. במשך שנים עבדתי במערכת החינוך וכן ניהלתי פרוייקטים גדולים בחברה פרטית. נחשפתי לאתגרים עמם צריך להתמודד ההורה מהזוויות השונות ולהשפעה הרבה של האווירה המשפחתית על כל מעגלי החיים. מתוך רצון להעניק מענה מעשי לאתגרים אלה, הקמתי את חברת “חשיבה הורית” במסגרתה אני מרצה, מנחה סדנאות, קבוצות הורים ומנחה הורים באופן פרטני.

הסדנאות – חושפות את השילוב כלים של חשיבה הורית בחיי המשפחה. בסדנה בת שעתיים, בסמוך לסוף יום העבודה, בה משתתפים כ 20 איש, כל אחד יכול לבטא את עצמו ולקבל התייחסות לצרכיו. לרשותך סדרת סדנאות במגוון נושאים

  • Work Life Balance משימה בילתי אפשרית – סדנה בה נענה על שאלות כגון: כיצד להצליח לנהל ולא להתנהל ביום יום? כיצד מציבים גבולות ונשארים עקביים? כיצד מתנהלים ללא ויכוחים מיותרים ומצליחים לשלב בין המרכיבים של חיינו?

  • חשיבה הורית לשיפור אווירה משפחתית- סדנה שתחשוף את עיקרי החשיבה ההורית ודרכים ליישומם, תוך התייחסות לאירועים רלוונטיים לגיל הילדים.

  • יחסי אחים זה יותר ממשחק ילדים- סדנה העוסקת בגורמים המשפיעים על יחסי האחים, כדוגמת מעורבות ההורים, המערך המשפחתי, דרכי החינוך ועוד.

  • להיות בחופשה עם הילדים ולהישאר שפויים- לקראת ימי החופשה הורים רבים מבטאים חשש מהנטל וההתנהלות במשפחה. בסדנה זו נתכונן לחופשה עם הילדים, נציע דרכי מענה לאתגרים צפויים ונחשוב כיצד ניתן מענה למכלול הצרכים שלנו ושל הילדים.

  • כשיודעים, מגיעים למקומות נפלאים- סדנה לקראת התחלת שנת הלימודים- איתור נקודות מאתגרות שיופיעו לקראת התחלת שנת הלימודים, הכנת תוכנית פעולה ורכישת כלים שיאפשרו התנהלות מתוכננת וידועה בתחילת השנה

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!