לפנייה ישירה חייגו 077-9002030

קותימאן

קותימאן אורקסטרה

קותימאן, אלרן דקל, אמיר ברסלר, אייל תלמודי, אדם שפלן, ספי רמירז ושלומי אלון

קותימאן אורקסטרה חוזרת להופיע בבארבי.

אנשים שהיו בהופעות הקודמות של קותימאן אורקסטרה בבארבי מדווחים בעינים בורקות על חוויות חוץ גופניות ובכלל תחושה של התגלות מוסיקלית השמורה להופעות מהמדף העליון שמגיעות בד”כ מחו”ל. הדיבור על המוסיקה החדשה של האורקסטרה, הכיוון הפסיכדלי-ג’אזי-אפרו-מידל איסט, היה חזק כמעט כמו המוסיקה עצמה, והרשתות החברתיות רגשו וגעשו אחריה. כל מי שהיה שם השמיע קול. והביקוש, אנו מאד שמחים לבשר – עושה את שלו. קותימאן אורקסטרה חוזרים לבארבי עם כל הכוח ועוד יותר, התלהבות אמיתית לנגן שוב את המוזיקה הזו ולצאת למסע שמתחיל בקיבוץ גלויות ואחריתו מי ישורנה.

קותימאן הוא הציר המרכזי סביבו מתרכזת סצינת הגרוב של ישראל, ממנה נבחרו חברי נבחרת האול-סטארס הכוללת את קרולינה, אלרן דקל, שלומי אלון ואחרים.

בימים אלו יוצא הפרוייקט האינטרנטי החדש של קותימאן Thru You Too.  סינגל ראשון מתוכו כבר זוכה להצלחה מסחררת ונדירה ברחבי העולם.

“הופעה אחת בלטה לטעמי מעל כל האחרות. זאת היתה ההופעה של “קותימאן אורקסטרה” –אנסמבל של שמונה נגנים וזמרים בהנהגתו של קותימאן,שהפיכתו לסנסציית רשת עם פרויקט “Thru you” השכיחה אולי את העובדה שהוא לפני הכל מוזיקאי נהדר. שני דברים גדולים נשמעו בהופעה הזאת. הראשון הוא מוזיקאי שיש לו צליל משלו. זה לא דבר של מה בכך. קותימאן מתיך במוזיקה שלו כמה עולמות – גרוב, מוזיקה אפריקאית, ג’ז, פאנק, פסיכדליה – והוא מצליח לזקק מתוך השילוב הזה חומר מקורי שיש בו יסוד פסיכואקטיבי מענג. זאת מוזיקה שכשמקשיבים לה מרגישים תחת השפעה. זה לא היה קורה אלמלא הנגנים והזמרים של קותימאן היו נפלאים, אחד-אחד”. (בן שלו, “הארץ“).

לפנייה ישירה חייגו 077-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
Looks good!
Looks good!
Looks good!