לפנייה ישירה חייגו 077-9002030

ענת לב-אדלר

באחרונה נבחרה ענת לב-אדלר לייצג את ישראל בתוכנית היזמות הנשית של האו”ם, “נשים בדרכים”, וגילתה כי במסמך הרשמי של התוכנית כתבו עליה שהיא “דיווה של כתיבה נשית”.

האמת היא שמדובר בהגדרה קולעת!

ענת לב-אדלר היא סופרת שהרומן רב המכר שלה “כותבת ומוחקת אהבה” מכר עד היום למעלה מ-50 אלף עותקים (ספר פלטינה) ובעקבותיו יצאה למסע הרצאות ברחבי הארץ ולמפגשים עם נשים (וגם גברים) בנושא מסע אמצע החיים. את הרומן כתבה בעקבות משבר גיל 40 שלה, שכמעט פרק לה את החיים, אבל הצליחה להפוך את הלימון למרגריטה!

לב-אדלר היא יזמית תוכן המפרסמת מוצרי השראה לנשים ובימים אלה ראתה אור סדרת מחברות ההשראה שיצרה, ובהן גם יומן שנתי לנשים המחשבות מסלול מחדש באמצע החיים. כמו כן, לב-אדלר כתבה ופרסמה את סדרת המתנה המצליחה בישראל – עד כה ראו בסדרה 10 ספרים, כולם רבי מכר והם בעלי אופי נשי-שימושי ופונים לקוראות הישראליות בגובה העיניים ובשפה קלילה. כמו כן, היא מפרסמת מדי שנה את “היומן השבועי לחיים טובים של ענת לב-אדלר”, בעיצובה של מיכל נגרין, בו היא מעניקה ליווי צמוד לקהל הנאמן שלה, באמצעות סודות וטיפים לחיים מאוזנים. כל זאת במקביל לעבודתה השוטפת כעיתונאית ועורכת בידיעות אחרונות (מאז שנת 1988), לב-אדלר עורכת את מדור הלייף סטייל היומי של העיתון – “שעות נוספות” ומפרסמת כתבות וטורי דעה בחלקי העיתון השונים. כמו כן, החלה להגיש באחרונה את תוכנית הרדיו “כותבת ומוחקת אהבה” במסגרתה מראיינת נשים מעוררות השראה (תאגיד כאן).

בנןסף, לב-אדלר מקיימת הרצאות וסדנאות רבות לנשים בתחומים של שילוב בין עבודה ומשפחה, אמהות עובדות, נשים ויין, שפע ומזל, מתארת ומגדירה באופן מדויק, שימושי, מקורי, מרגש ועדכני את עולמן של הנשים בישראל של שנות האלפיים.

בסדנה אישית וצמודה, “משכירה למגשימה”, תלמד אתכן ענת לב-אדלר איך להפוך מחולמות ליוזמות, איך להגשים את האהבה והתשוקה שלכן לכדי עולם שלם של תוכן שמבוסס עליכן, על מי שאתן, על מי שאתן אוהבות ועל הרצון להעביר את זה הלאה

לפנייה ישירה חייגו 077-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
Looks good!
Looks good!
Looks good!