לפנייה ישירה חייגו 077-9002030

ענת אביעד

“מה הסיפור שלך?” סדנא חוויתית, משעשעת, מהנה ומגבשת!

ענת אביעד, קומיקאית, מרצה, מנחת סדנאות ועובדת סוציאלית בעברה, מציעה סדנא מיוחדת לארגונים, צוותים, מנהלים, מדריכים, גמלאים, מורים ולכל קבוצה חברתית.

הסדנא, חד יומית או מתמשכת, מתבססת על הכלי הייחודי- קלפי ה-Point Of You  ועל הגישה הנרטיבית, לפיה לכל אדם סיפור משלו ודרך התבוננות ייחודית לו על העולם.

הסדנא נבנית בהתאמה לצרכי הארגון ומטרותיו, בונה גשר חדש ויוצרת דיון פתוח בין המשתתפים באשר לדילמות שונות, פותחת ערוצי תקשורת חדשים
מחוץ לקופסא” ובעיקר מאפשרת למשתתפים להיפגש ממקום פתוח ומאפשר.

סוד קסמה של הסדנא הוא בהנחיה הומוריסטית של ענת אביעד כקומיקאית. בסדנא שזורים קטעים מתוך מופעי הבידור שלה שמטרתם להעניק הן ערך מהנה וחווותית והן להדגים נושאים שונים העולים לדיון באמצעות הומור. התוצאה- חוויה מרגשת, מעצימה ומשעשעת בו זמנית.

“הסדנא הייתה חוויה יוצאת דופן, מעשירה, מצחיקה ומרגשת. הפלאת “לקרוא” את המשתתפים, יצרת שיח נפלא ומגבש. העובדים, שחוו כל סדנא אפרית, ציינו את הסדנא הזו כמיוחדת במינה…” קבוצת מאיר – וולבו ישראל.

“חשבנו תחילה על סדנא חד פעמית. לאחר המפגש הראשון היה ברור שהמפגשים יימשכו. הגמלאים חוו שישה מפגשים עוצמתיים, מרגשים ומצחיקים מאוד…” קבוצת נווה תמר – מועדון גמלאים, עיריית תל-אביב-יפו.

בקשה ישירה להצעת מחיר
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
Looks good!
Looks good!
Looks good!