לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

סמארטווד

מחפשים סדנת גיבוש/ פיתוח חשיבה יצירתית מיוחדת ומרתקת?
רוצים להכיר אחד את השני מקרוב, בצורה חווייתית באמצעות משחקי חברה וחשיבה מעץ?

הגעתם למקום הנכון!

 Smart Wood שמה לעצמה כמטרה ללמד את לקוחותינו כיצד להעצים את היכולות והכישורים שלהם באמצעות חדוות המשחק. על מנת, שנוכל לראות את הניצוץ בעיניהם כאשר יממשו את הפוטנציאל האדיר שלהם.

מגוון הסדנאות אותם אנו מעבירים לארגונים:

(כמובן שאנו נפגשים לפני הסדנה ומתאימים אותה לצרכיי הארגון)

  • משחקים שמחברים אנשים  – כיצד בונים צוותים מנצחים בהנאה רבה, הנעה ופיתוח היצירתיות מתוך שיתוף פעולה ועבודת צוות. הסדנה מדגישה את ההכרה ביכולות ובעוצמות האחר, והכל בדרך כיפית ומשחקית

  • מחשבים מסלול מחדש- סדנא חווייתית מרתקת לפיתוח חשיבה יצירתית וקבלת כלים לפתרון בעיות יום יומית בארגון, באמצעות משחקי חברה וחשיבה מעץ .

  • חשיבות המשחק בכל גיל – מפגש העשרה אינטראקטיבי בו נחשפים המשתתפים לחשיבות המשחק נהנים ומשחקים יחד.

  • ילדים ההינו – הפנינג משחקי חברה וחשיבה ענקיים מעץ, מפגש מרתק ומקרב בין הורים לילדים או סבים, מראה כיצד המשחק מהווה גשר וקשר בין דורי משפר את התקשורת הבינאישית שנעלמת לנו בעולם המסכים.

ועוד מגוון של אפשרויות לפעילויות למנהלים, עובדים או הורים וילדים. כל המפגשים מבטיחים אתגר, חוויה , וערך מוסף ממוקד שנבחר, יחד אתכם. כל זאת בדרך הכי נפלאה, דרך המשחק!

מתנות לכנסים, לחגים או לימי הולדת:

אם בא לכם לפנק את העובדים שלכם, להשאיר חותם או סתם שיזכרו אתכם כחוויה נעימה, מוזמנים להיכנס לאתר שלנו www.smartwood.co.il  ופשוט לבחור משחק ממגוון המשחקים הקיימים.

אנו נדאג לחרוט עליהם את הלוגו שלכם או משפט ערכי, בהתאם לרצונכם….

קצת עלינו: המשחקים של smartwood  יגלו לכם נפלאות המשחק ובאמצעותם תוכלו לשדרג כל אירוע ולהפכו למיוחד ומשמעותי. אנו מתמחים בפעילויות חווייתית תוך ליווי והנחיה בתחומים:  פעילות חברתית מעשירה, שיתוף פעולה, חשיבה יצירתית, עבודת צוות  גיבוש ועוד. בין לקוחותינו: קופחת חולים כללית, אלביט, סאפ, ביומטריקס , מ.א. דרום השרון  בית חינוך בגין בית שמש , משרד החינוך, מגוונים רמת השרון, רשת מלונות ישרוטל, ועוד …נשמח להתגאות ולהוסיף את השם שלכם

😊

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!