לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

סיטה לסקו

מי את סיטה לסקו?

התחלתי ללמד אנגלית “בפוקס” כמו שאומרים. את הצעדים הראשונים שלי בהדרכה עשיתי בבית ספר לשפות מוכר לפני 17 שנה. לאורך השנים לימדתי בהמון מסגרות פורמליות ולא פורמליות, הכנתי לבגרויות באנקורי, עבדתי עם ילדים ובעשור

האחרון התמקדתי בעבודה עם מבוגרים. לעמוד מול כיתה ולעביר חומר מסוים בא לי בטבעיות וזה משהו שאני מאוד אוהבת וצברתי בו ניסיון עשיר. העבודה הפרטנית עם לקוחות התחיל לפני 12 שנה ובמסגרתה זכיתי לעבוד עם אנשי עסקים, שגרירים, אנשי ממסד ואנשי מקצוע מכל תחום אפשרי.

יחסי הגומלין המיוחד והאישי עם הלקוחות נותן ערך מוסף לא רק ללומד אלה גם לי. הלמידה המתמדת שלי אתכם, מולכם ולמענכם מאתגרת

אותי כל פעם מחדש. זה נשמע קלישאה אבל ממש נכון להגיד שבהצלחה שלכם נמדדת ההצלחה שלי.

מאמנת

השינוי הדרסטי בקריירה שלי ובגישתי לתחום של הדרכת אנגלית בכלל קרה לפני 12 שנים שהצטרפתי לקורס אימון. בקורס קיבלתי כלים לא רק לשיפור החיים האישיים שלי אלה גם תובנות משמעותיות על שילוב עקרונות האימון בעבודה עם לקוחותיי. ללמד אנגלית ברמה הטכנית יכול לספק תוצאות נפלאות אך זה לא מספיק. מהניסיון שלי הבנתי ש”חסר” השלב הבא, העומק והכלים שהם מעבר לשפה כשפה נטו. רוב האנשים הם בעלי שליטה די טובה בשפה אבל אין להם ביטחון לדבר, חוששים מטעיות, מרגישים אפילו מתוסכלים ונמנעים מהשפה וזה עוצר התפתחות אישית ומקצועית.

עם השנים בניתי תוכנית לימודים חדשה וחדישה שמשלבת בן עקרונות למידת השפה נטו לבן כלים מעשיים מעולם האימון כדי לתת מענה לצרכים “האמתיים” שהם בעיקרם סביב נושא הביטחון בשפה.

התוצאות דברו בעד עצמן וחל שיפור דרסי בהישגים של לקוחותיי. לשיטת הלימוד קראתי

Blended Learning

מרצה

ידעתי כבר זמן מה שאני רוצה להרצות מול קהל גדול. מאותה סיבה שכולם רוצים….. לבאי את המסר שלי לכמה שיותר אנשים.

על מה אני מרצה? על חשיבות בניית בטחון עצמי באנגלית. ההרצאה שלי היא זיקוק התובנות מהניסיון שלי לאורך השנים עם לקוחותיי. מה הם המכשולים הגדולים שאנו מתמודדים איתם? איך להתגבר על הפחד מלדבר באנגלית? איך אפשר לשפר שפת גוף כדי “לבלבל את האויב”? והכי חשוב, איך בניית בטחון משפר את התדמית שלנו מול עצמינו

. ומוביל לשיפור בהערכה עצמית ומימוש הפוטנציאל שלנו הן מבחינה מקצועית והן

מבחינה אישית.

מה הקטע שלך עם האנגלית?

סדנת בניית ביטחון עצמי דרך האנגלית שלך

על מה נעבוד בסדנה? על הקשר בן ביטחון עצמי ואנגלית.

ונעשה את זה באנגלית כמובן.

בסדנה נתייחס למרכיבים העיקריים של ביטחון עצמי בשפה ושיפור הערכה עצמית שלנו באמצעות האנגלית.

מה אנחנו צריכים כדי “להרגיש טוב” עם האנגלית שלנו ואיך עושים את זה בקלות?

שטף דיבור, אוצר מילים, פחד וטעיות ואיך מתגברים עליהם, שפת גוף ושיפור הופעה מול קהל באנגלית הם חלק מתכני הסדנה

ומעבר ל”אנגלית נטו” נדבר גם על מה הם המכשולים הגדולים שלנו ברכישת השפה, ובתמונה הוליסטית יותר, מה הם המכשולים הגדולים שלנו להגשמה עצמית הרי אנגלית היא “רק” שפה.

נשמע לך מעניין? אולי מוזר? איזה קשר כבר יכול להיות בן האנגלית שלך או יותר נכון, איך אתה מרגיש לגבי האנגלית שלך, לבן רמת הביטחון עצמי שלך?

התשובה היא, המון. העולם מתחלק ל2 סוגי אנשים: אנשים שלא חוששים לדבר באנגלית ואנשים שחוששים לדבר באנגלית ללא קשר ממשי לרמה או יכולות בפועל.

הרי איך זה יכול להיות שאנשים מצליחנים, מקצועניים בתפקידים בכירים חוששים להביע את עצמם באנגלית לעומת איש פשוט מן השורה שמדבר אנגלית עילגת עם המון טעיות אך ללא חשש?

מה זה אומר עלינו? למה אנו מפחדים כל כף וממה הפחד הזה נובע? אם הפרפקציוניזם שלנו עוצרת אותנו? למה אנחנו כל כך חוששים מלעשות טעיות ומי באמת שופט את רמת האנגלית שלנו מלבד עצמינו?

ולמה אנו מרימים ידיים פעם אחרי פעם אחרי פעם ונשארים בבינוניות ולא עוברים או מתקשים לעבור את מחסום השפה?

אז מה מאמת הקטע שלנו עם האנגלית?

הסדנה היא שילוב כלים מן עולם האימון ההוליסטי לבן למידת אנגלית. הסדנה משלבת תאוריה ופרקטיקה כדי למנף את היכולות שלכם באנגלית לצד כלים לשיפור הביטחון עצמי.

הסדנה היא חווייתית ומעשירה שמאפשרת שיפור משמעותי בתדמית שלכם מול עצמכם

ונותן כלים לשדרוג בהערכה עצמית ומימוש הפוטנציאל הן מבחינה מקצועית והן

מבחינה אישית.

אורך הסדנה כ5 שעות

קיימת גם אפשרות לקורס מעמיק יותר באורך 10 שעות

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!