ניסים משעל

לפנייה ישירה חייגו 077-9002030

ניסים משעל

“המוסד”

“כמראיין בתוכניות אקטואליה רבות, ראיתי את מנהיגי האומה ברגעי האמת, בלי איפור ובלא פוזה: מתוחים, חרדים, מלאי תחושת רדיפה וזקוקים נואשות לאהבתם של הצופים.”

המוסד ההרצאה בנושא המוסד עוסקת במבצעים הגדולים של הארגון מאז הקמת המדינה ועד ימינו. בסגנון קולח, בקצב עוצר נשימה, נחשפות פרשיות עלומות מהעבר ומימינו אלה וביניהן – חיסול עימאד מורניה; הפצצת הכור האטומי הסורי וחיסולו המסתורי של הגנרל סולימאן; קולונל האס-אס שהתגייס לשורות המוסד; המבצע המסוכן להצלת “הכלות הסוריות”, מות המדען שבנה את התותח הגדול בעולם עבור סדאם חוסיין; סוכן המוסד בלשכתו של נשיא מצרים; המרדף אחרי איש החמאס מבחוח בדובאי; המלחמה בגרעין האירני ועוד שורה של פרשיות מרתקות על הצלחותיו (וכישלונותיו) של המוסד.

בהרצאה יש שפע של גילויים חדשים שזה עתה הותרו לפרסום. היא מבוססת על שיחות עם גורמים בכירים ועל מאות מסמכים ודיווחים מהארץ ומחו”ל.

הותר לפרסום

ההרצאה חושפת את הסיפורים, את ההדלפות ואת הדרמות שמאחורי הקלעים של הפוליטיקה הישראלית. נוסף על הסיפורים חושף ניסים משעל תיעוד של שיחות אישיות שקיים עם דמויות מפתח בפוליטיקה הישראלית, על רקע המשברים, הסערות והדרמות שסיקר מקרוב במשך למעלה משלושים שנות קריירה. במסגרת ההרצאה, מצטט ניסים קטעים מהראיונות שערך איתם לאורך השנים.

הותר לפרסום לא מבקש לתאר את הביוגרפיות הפוליטיות של האישים אותם ראיין משעל, אלא מספק נקודת מבט ייחודית, המוגשת בתמהיל מרתק של מפגשים אישיים בלשכות השרים, במזנון הכנסת, באולפן, בחדר האיפור ובביתם הפרטי.

צה”ל

הרצאה העוסקת במבצעים הגדולים, נושאת בתוכה את מורשת הגבורה, ההתנדבות ומוסר הלחימה של צבא ההגנה לישראל, ומתאר שלושים מבצעים גדולים של צה”ל מאז הקמת המדינה ועד ימינו.

שזורה בעדויות אישיות על מבצעים והישגים, מפי בכירי המפקדים בצה”ל, מהעבר ומהווה.

ניסים משעל הוא מבכירי אנשי הטלוויזיה בישראל. הוא גדל במעברת תלפיות בירושלים, לשם הגיע עם הוריו בעליה הגדולה של יהודי עיראק לאחר הקמת המדינה. בגיל 18 התגייס לצנחנים והשתתף בקרבות ובמלחמת יום כיפור. לאחר שסיים את לימודי תואר שני במדעי המדינה ובתקשורת החל את עבודתו בטלוויזיה הישראלית.

הקריירה המקצועית שלו נפרסת על פני כל תחומי העשייה הטלוויזיונים: החל בכתב מוניציפלי, כתב לענייני מפלגות וכתב מדיני, דרך שליחות לוושינגטון כנציג הטלוויזיה הישראלית בארה”ב ועד ניהול ערוץ 1 של הטלוויזיה בישראל. משעל זכה בפרסים יוקרתיים רבים בישראל על הישגיו המקצועיים ועל חשיפת “סקופים” עיתונאיים גדולים בעת היותו כתב פוליטי ומדיני.

לאחר שפרש מניהול הוא ערך והגיש תוכניות אקטואליה בשני הערוצים בישראל ותוכניותיו זכו לרייטינג גבוה. גישתו המקצועית היא שיש להתבסס על אמינות ועל הקפדה מקצועית חסרת פשרות וזה מה שהקנה לו את היוקרה והאמינות בתקשורת הישראלית. בשל אמינותו הגבוה הוא נבחר פעמיים להנחות עימותים טלוויזיונים בין המועמדים לראשות הממשלה בישראל. בשנת 1992 הוא הנחה את העימות בין יצחק רבין לבין יצחק שמיר, ובשנת 1999 הוא הנחה את העימות בין ביבי נתניהו לבין יצחק מרדכי ששימש כשר ביטחון בממשלתו.

ניסים משעל
בקשה ישירה להצעת מחיר
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
Looks good!
Looks good!
Looks good!