מירי מסיקה

לפנייה ישירה חייגו 077-9002030

מירי מסיקה

מירי מסיקה יוצאת לסיבוב הופעות ארצי ומיוחד לרגל צאת אלבומה החדש והשישי במספר “אלוהי הדברים הקטנים”

באלבום כולו יצרה מירי שיתופי פעולה שונים עם יוצרים מגוונים ולראשונה לקחה חלק פעיל ביצירה ובכתיבת השירים. העיבודים וההפקה המוסיקלית הופקדו בידיהם המוכשרות של רוני בראון, ניר מימון ואיתי צוק.

עם המופע החדש, היא מגיעה לאולמות הגדולים עם שירים מאלבומה החדש ולהיטים מכל האלבומים-  מלך, באה אליכם, לשם,  אף אחת, עכשיו אתה חוזר בחזרה, ממי,תשים תשים, אלוהי הדברים הקטנים, חייאתי  ועוד. בעיבודים חדשים, בסאונד ותאורה ייחודים ובהופעה עוצמתית ומרגשת.

כיום, עשור מאז פרצה לתודעת הקהל וזכתה בכל תואר אפשרי, הפכה מירי מסיקה לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי, עם רפרטואר עשיר ומגוון ואינספור הופעות מצליחות על הבמות הגדולות ביותר בכל רחבי הארץ אשר קיבעו את מעמדה כאחת מהזמרות הטובות והמוערכות בישראל.

מן הביקורות:

“אלבום מעניין, עם הפתעות מיוחדות, בלתי צפויות ומרעננות ששומרות על רף הסטנדרטים הגבוהים שהציבה לעצמה בו עומדת בכבוד ובחרדת קודש.” ( דודי פטימר, מעריב)

“עם הפקה מדויקת ומוטיבים אתניים, “אלוהי הדברים הקטנים” עשוי להיות האלבום הכי טוב של מירי מסיקה.” ( אסף נבו, ישראל היום)

“האלבום הכי חשוב שלה עד כה. אולי גם הכי טוב שהקליטה. הוא יפה עד כאב. בעיקר מפני שהיא מתחברת בו, ללא פילטרים כמעט, למהות שלה כאמנית וכזמרת, כאדם, כאישה וכאם. היא מאופקת, שקולה וממוקדת, מדויקת, מזוככת ומזוקקת.” (עמוס אורן, הבמה)

לא מופרך להגיד שמדובר באחד האלבומים הטובים בקריירה שלה, אולי הטוב ביותר מאז הראשון. מסיקה היא לא רק הקול העוצמתי שלה, היא גם זיקית שמסוגלת להשתלט על מגוון רחב של סגנונות..” (נדב מנוחין, וואלה!)

מירי מסיקה

לפנייה ישירה חייגו 077-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
Looks good!
Looks good!
Looks good!