מירב הלל לבן

אמנות האפשר – בחיים ובעסקים

“זה לא יעבוד”, “אצלנו זה לא יעבור” , “את אף אחד זה לא באמת מעניין”, “אם רק היה אפשר.. “אם היה לי יותר זמן”,  “כשיהיה לי כסף”, “אין לי מספיק קשרים”, “לא רואים אותי”, “אם הייתי בסביבה אחרת..”

מהי המפה שאנחנו מנווטים לפיה את המציאות שלנו בארגון ובחיים בכלל? מפת המגבלות או מפת האפשרויות? עד כמה אנחנו נותנים לאילוצים ולמחסומים לשרטט את מפת האפשרויות שלנו? כמה אנחנו יוצרים ומובילים בחיינו ועד כמה אנחנו “מתנהלים” בהתאם לאילוצים, להנחתות?

במפת המגבלות אנחנו משתדלים לנוע בתוך האילוצים, בלי להרטב מהגשם. אנחנו עוברים את היום. במפת האפשרויות אנו יודעים להתעלות מעל המגבלות ולגרום לדברים לקרות תוך חדוות עשייה. בהרצאה יינתנו כלים מעולם האינטליגנציה הרגשית והפסיכולוגיה החיובית לאמץ את חוקי מפת האפשרויות : כיצד ניתן לראות הזדמנויות מעבר לאילוצים,  כיצד להיות פרואקטיבים, יוזמים ויוצרים בתוך מציאות של אפשרויות?

בסוף ההרצאה תצאו עם : כלים לאימוץ עמדת היוצר, הפרואקטיבי, כלים לביסוס נוכחות משפיעה, תרגילים למעבר ממפת המגבלות למפת האפשרויות.

ההרצאה מועברת באופן חווייתי ומשלבת תרגילים לצד דוגמאות מעשיות.

מירב הלל – לבן, דוקטורנטית ומרצה בבר-אילן, חוקרת בתחומי היזמות ותהליכי יצירה. מכשירה מאמנים ויועצים ארגוניים ומנחה קבוצות הנהלה ומנהלים. מלווה ארגונים ומנהלים למימוש הזדמנויות ופיתוח יכולות ותפיסות ניהול. בעבר, מנהלת משאבי אנוש וחברת הנהלה בארגונים עסקיים, וכיום יועצת ארגונית, מאמנת אישית וקבוצתית שמתמקדת בליווי בתהליכי שינוי, צמיחה ועיצוב תרבות ארגונית.

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!