לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב

דמה שכבר אי אפשר להתעלם מהשם “מועדון הקצב של אביהו פנחסוב”

הביקוש ההיסטרי להופעות של המועדון, בכל תנאי מזג אוויר ובכל מקום, קהל שמתעצם מהופעה להופעה ומצביע ברגליים מכריז ללא ספק כי מדובר בהחלט בדבר הלוהט הבא!

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב הוא הרכב שכולו קיבוץ גלויות של מוזיקאים ממקומות שונים בארץ ומתקופות שונות בזמן. המועדון מפגיש את מגוון ההשפעות המוזיקליות שעיצבו את חייו של אביהו, והקמתו זו דרכו לחזור הביתה, לשורשים.

הודות לפרשנות החדשנית ולערבוב הסגנונות שמהווה את ליבו הפועם של המועדון, נוצר ז’אנר מוזיקלי חדש ומקורי שמדבר שפה חדשה שהרחוב מאמץ בחיבוק רחב

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב מורכב מחיים רומנו, שנמנה עם חלוצי הרוק’נ’רול בישראל (הצ׳רצ׳ילים), ומחלוצי הצליל היווני במוסיקה הישראלית דרך עבודתו עם יהודה פוליקר וגליקריה. מארק פנחסוב, גיטריסט ומעבד שעלה לארץ מאזרביג’אן כשהיה בן 11 והמטען הגנטי והמוזיקלי שלו תורם לעושר התרבותי שמזוהה עם המועדון. ניר טייב ויאיר צברי מוסיפים לכור ההיתוך הזה השפעות צועניות, כשעל הקצב אחראי טל כוכבי.

ההופעות מלוות בזיעה שמתערבבת עם האוזו, צפוף על הבמה, צפוף ברחבת הריקודים, וצפוף בלב ההרכב מביא את השמחה של השוק והכאב של היום יום והכל באווירה פרועה, סקסית וממכרת

“נשמה כפרה ממי” הינו שיר חדש שיוצא אל תחנות הרדיו מתוך אלבום הבכורה של המועדון שצפוי לצאת בקיץ הקרוב…

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!