לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

מאיה בלזיצמן ומתן אפרת

על במה אחת נפגשים למופע מרהיב הזמרת והצ’לנית המוכשרת מאיה בלזיצמן והמתופף מתן אפרת. מאיה ומתן הופיעו באין ספור פרוייקטים שונים ומגוונים בשנה האחרונה, החל מאירועי “נקודת מגע” במוזיאון ישראל, הופעה בבית הנשיא בקבלת פנים חגיגית לנשיא פרגוואי, ערב משירי זוהר ארגוב בפסטיבל ישראל, ערבי גאלה, כנסים ואירועים עיסקיים  ולקחו חלק בפסטיבלים ואירועים שונים בעולם במסגרת הסיבוב העולמי שלהם: בצרפת – הופיעו בטקס הענקת פרס ברנהיים, ובפסטיבלים בהולנד, גרמניה, ארגנטינה, אורוגוואי וקניה.

בהופעותיהם הם מבצעים שירים מאלבומם האחרון, ביצועים חדשים לשירים אהובים ומוכרים, ושירים שאספו בדרך במסעותיהם בעולם.

“בלזיצמן היא צ’לנית נהדרת שעבדה עם כו-לם  מנינט טייב, דרך מירי מסיקה ועד אהוד בנאי, והתגלתה כמבצעת מחוננת באלבום קאברים לשירי רוק ישראלי שהוציאה. אפרת הוא מתופף משוכלל, ששולט גם בנגזרות אלקטרוניות של תופים. שיתוף הפעולה בינהם מדוייק ויפה. יש בו עברית ואנגלית, קול נשי וקול גברי מוסיקה מסונתזת ותזמורים קלאסיים”.

ענב שיף, ידיעות אחרונות

“מאיה בלזיצמן ומתן אפרת בחיבור מיוחד  של כלי אקוסטי עם תופים ומכשור אלקטרוניים, מהתזמורים היפים ששמעתי במוסיקה המקומית,שירים שונים מז’אנרים שונים שנתפרו בתפירה בלעדית. בלזיצמן היא הצגה של כלי וקול שחוברו יחדיו לגוף אחד המייצר אנרגיות בלעדיות. היא לוקחת את השירים למחוזותיה בעוצמות תחושתיות שמניעות אותה לביצועים עמוקים, שנעים ממבע החרישי ועד זעקת הנשמה. מערכת היחסים בלזיצמן – אפרת הצעידה את השניים למקומות מרתקים, מעין ספירה משלהם, הנרקמת בתפירות שונות של תכנים, צלילים, אפקטים. יופי.”
יוסי חרסונסקי.

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!