לפנייה ישירה חייגו 077-9002030

יורם בר-סלע

יורם בר-סלע, אמן במה הומוריסטי ויצירתי שזכה בפרסים על מופעי הסטנד-אפ שלו, מופעי הקלוז-אפ ועל המצאותיו המקוריות בתחום הקסמים. מופיע באירועים פרטיים למבוגרים ולמשפחות ובאירועים מסחריים (תערוכות מקצועיות, אירועי עובדים ומשפחות).

סטנד-אפ עם קסם אישי

יורם מופיע כקוסם מקצועי ואמן חושים משנת 1973 ומציג מופעים ויזואליים המשלבים הומור שנון. הוא מבכירי הקוסמים בארץ והיה אחראי להבאת ז’אנר קסמי הקלוז-אפ לישראל בשנות ה-80. המופעים של יורם מתובלים בהומור שנון, בקשר מצויין עם הקהל וביכולת תגובה ואילתור.

איך אומרים בסינית חדשנות?

בשנות ה-80 וה-90, פיתח יורם יחד עם ידידו אלירון טובי, ז’אנר חדש של שימוש בקסמים להעברת מסרים בתערוכות ובאירועים מסחריים. יחד הופיעו בתערוכות בארץ ובעולם והציגו חברות בתחומי המחשבים, התקשורת, חברות טכנולוגיות, מזון, סכיני מטבח, יצרני תרופות, חברות בניה ועוד. הקסמים הפכו לפלטפורמה אפקטיבית למשיכת תשומת לב של הקהל, העברת המסרים השיווקיים ויצירת קשר ראשוני מצויין עם אנשי המכירות. בשנת 2016 הופיע יורם בפני משלחת רכש של מנהלי חברת China South – יצרנית רכב ענקית מסין (היקף הייצור במפעלי החברה יכול לצייד את כל עם ישראל בכלי רכב, תוך 3 חודשים). לקראת המופע הכין קסם מיוחד שהדגיש את התועלות משיתוף פעולה עם יצרנים ישראליים. לתדהמתם של הנציגים הסיניים, למד יורם לומר בסינית רהוטה את הביטויים: חדשנות, יצירתיות, ידע וניסיון מקצועי.

“יורם בר-סלע הוא וודי אלן של הקוסמים”

(טלי בשן, מעריב)

לפנייה ישירה חייגו 077-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
Looks good!
Looks good!
Looks good!