לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

יוהן בן

אני יוהן ואני מכור לפענוח ופיצוח המוח האנושי והמוטוריקה העדינה והמהירה ביותר של גוף האדם מאז היותי ילד. יש הרבה מאוד ילדים שקונים להם קופסת קסמים קטנה, יש מעט מאוד אנשים שהמתנה הזאת משנה להם את חייהם לתמיד.

נולדתי בצרפת, בגיל מאוד צעיר התחלתי לחקור וללמוד מהטובים ביותר את סודות המקצוע ונדהמתי לגלות עד כמה המוח האנושי שלנו הרבה יותר פרימיטיבי ממה שאנחנו חושבים שהוא, למרות שאנחנו מייחסים לו תבונת על. הפער התהומי בין התת מודע למודע, היכולת של העיניים שלנו להתמקד רק על נקודה אחת בכל פעם, יכולת הסחת דעת, שליטה על המחשבות ועוד כל אלו משמשים כר נפלא למעשי טלפתיה, קסמים ואמנות חושים.

במופעי הבמה שלי, כמו גם במופעים בתנועה וכן באירועים פרטיים אני נהנה לראות פעם אחר פעם כיצד תעלולי המוח, הסוגסטיה, זריזות הידיים במעשי קוסמות מותירים את הקהל בפה פעור או צחוק מתגלגל.

אחרי שנים של אימונים ולמידה מקצועית, ימים ולילות של תרגול, בגיל 16, התחלתי להופיע בקביעות באחד מאולמות האירועים המפורסמים בשרון.

כיום יש לי שני סוגי מופעים: מופע במה ומופע בתנועה.

במופע במה אני מופיע בפני קהל אנשים בין 10-10,000 איש מגיל 12 והלאה. המופע הינו מופע אמנות חושים וטלפתיה. המופעים מלאי הומור, הפתעות וסיפורים אישיים משעשעים. המופעים מתאימים לאירועי משפחה וגם עסקיים ויישוביים.

במופע בתנועה אני עורך מופעים אישים, עובר בין האנשים בקהל בזמן קבלת פנים או בין שולחנות. במפגש האישי אני עורך קסמים כמו כיוס שעונים, החלפת שטרות, וכמובן מנטליזם ואמנות חושים.

דובר: עברית/אנגלית/צרפתית.

מחפשים אווירה אנרגטית? אוהבים אתגרים והפתעות יוצאות דופן?
התקשרו עכשיו וקבלו פרטים נוספים על המופע של יוהן!

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!