טלי סרי

בואו לקפה

למה הוא מתכוון כשהוא אומר לך, תעלי לקפה?

באיזו מדינה בעולם שותים הכי הרבה קפה?

למה רובנו לא מסוגלים להתחיל בלעדיו את הבוקר?

מה אומר עלינו הקפה שאנחנו שותים?

ואיך הוא משפיע על החשק המיני?

בהרצאה ובסדנה כזאת עוד לא הייתם. כזאת שמאפשרת לכם ללגום מידע מפתיע על המוצר הכי ניחוחי ונוכח אצלכם בבית, שעליו כולנו יודעים המון, אבל למעשה ממש מעט.

הגיאוגרפית טלי סרי תמיד הוקסמה מפלא הבריאה הארומטי – איך הופך דובדבן הקפה בשדה, המעובד בידי פועלים המשתכרים דולר ביום – לספל אספרסו חתיכי בבית קפה אופנתי. מאז, כשהיא נוחתת בקצוות תבל, עוד לפני זארה ומנגו, היא בודקת קודם כל את איכות הקפוצ’ינו. בשיטוטיה בין בתי קפה, יבשת אחר יבשת, ליקטה סיפורים, טעמים ואנקדוטות, שהפכו להרצאה מרתקת. כזו שתפתח לכם צוהר אל עולם הקפה, וגם אל עצמכם.

יחד עם הבריסטה אורי קטן (אבל גדול בהקצפה), תצאו למפגש שיש בו הומור, ארומה, ריחות, טעמים, תרבויות, מיתוסים, מידע מפתיע וסיפורים מקצוות הגלובוס. אבל יותר מההיכרות עם הקפה ותעלולי הכנתו, תכירו גם משהו מעצמכם: האם אתם טיפוסי קצר או ארוך? רותח או פושר? מתוק או מר? ומה יש בו, בקפה הזה, שהפך אתכם, ואת כולנו, למכורים מן המניין?

אחרי שתתנסו בהכנת קפה ותגלגלו על הלשון את הטעם, ימתין לכם בר מתוקים מדהים של עוגות ושוקולדים, כל כולו על טהרת טעמי הקפה.

יש אנשים שמבלים על ספת פסיכולוג כדי להכיר את עצמם. אבל לפעמים מספיק פשוט לקרוא בקפה. המפגש מתאים לחוגי בית, ערבי נשים, הפסקות קפה פעילות בחברות וארגונים, אירועי יום הולדת ועוד

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!