לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

הראל סקעת

הוא מהזמרים הגדולים, האהובים והמצליחים בישראל, ומאז פריצתו שבר כל שיא אפשרי במוזיקה הישראלית: זמר השנה, איש השנה במוזיקה, שיר השנה, מופע השנה ועוד.

להראל סקעת מנעד קולי רחב ויוצא דופן, הגשה מרגשת, חיבור מיידי ואותנטי לקהל, ועם השנים הוא התברג בשורה הראשונה של המוזיקאים בישראל. הראל הוא פרפורמר בחסד עליון הזוכה להערכה רבה בשל היותו זמר מקצועי, כריזמטי, בעל קול מרטיט ועוצמתי והופעה שובת לב.

בסיבוב הופעות החורף שלו מעלה הראל סקעת את המופע “בא קרוב”, שעלה לראשונה בפסטיבל הפסנתר לפני כשנתיים והצליח ברחבי הארץ. במופע מופלא זה יגיש את מיטב שיריו ולהיטיו הגדולים, וכן שירים שהוא אוהב במיוחד בביצועים אינטימיים קרובים ומרגשים.

“במופע הזה הגיע סקעת למדרגה עליונה של זמר מבצע טוטאלי. הקול שלו חזק, נחוש, מוצק, מלא בהמון תשוקה, והוא שוב מראה עד כמה הוא זמן מצוין” (אסף נבו, מאקו)

במופע אחר שלו, “שוב מאושר”, מופיע הראל סקעת על שלל במות בישראל ובחו”ל בהצלחה מרובה כבר יותר מ-3 שנים, עם להיטיו הגדולים: ואת, כל הציפורים, משהו ממני, אם הוא ילך, כמה עוד אפשר, סוף ועם שיריו מתוכנית הטלוויזיה “כוכב נולד” – בדידות, בתוך, הנני כאן, וכן להיטים מתוך אלבום הקונספט החדש.

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!