לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

הקולקטיב – פנגיאה

לאחר סיבוב הופעות בן חודשיים באירופה ואסיה ולאחר מופע השקה מחשמל (וסולד-אאוט!) בבארבי, יוצאים חברי הקולקטיב לסיבוב הופעות ברחבי הארץ, עם חומרים מתוך אלבומם החדש, “פנגיאה”, וכן מיטב להיטי העבר. המופע החדש, שכבר זכה לשבחים מכל עבר, הן בארץ והן בחו”ל, לוקח את הקרקס הקולקטיבי צעד קדימה, עם עוד שלל כלי נגינה, ביצועים מהפנטים ואנרגיה שנדמה כי היא כל הזמן רק גדלה וגדלה, ומפתיעה כל פעם מחדש.

הקולקטיב הם כבר ממזמן לא הסוד השמור בקרב אוהבי המוזיקה בישראל. הלהקה, המורכבת משבעה חברי ילדות ומוזיקאים רבי-כשרון וקסם, ממשיכה לרכוש בחן אך בעבודה קשה, ומבלי לוותר על סקרנותם המוזיקלית, עוד ועוד מעריצים בארץ ובעולם. הקולקטיב סומנו כאחד מההרכבים והמופעים המעניינים ביותר שיצאו מישראל בשנים האחרונות, עם אנרגיית נגינה מלאת תשוקה וחיות שלא מותירה לב ו/או אגן אדישים בכל מקום בעולם בו היא מופיעה.

בין היתר הספיקו הקולקטיב להופיע על כל במה אפשרית בארץ, ועל במות גדולות כן בפסטיבלים נחשבים ברחבי העולם, כגון גלסטונברי הבריטי, Colours הצ’כי, Fusion הגרמני, PentaRock הדרום-קוריאני ו-SXSWהאמריקאי).

“פנגיאה”, אלבומם החדש, רק יצא לאוויר ביולי 2014 וכבר הספיק לקצור ביקורות מעולות במגזינים הנחשבים ביותר, כגון ה-NME, Q Magazine ו-VICE, וכן אהדה רבה בבלוגים רבים ואתרי מוזיקה מכל רחבי העולם. שיריו (כולל הסינגל המצליח Happiest of all Memorial Days שבמשך כל הקיץ כיכב בפלייליסט הישראלי) הושמעו בתחנות רבות, ובין היתר זכו לפרגון אוהב מה-XFM, Fritz radio וכמובן ה-BBC 6 המהולל, שנותן את הטון המוביל בעולם מוזיקת האינדי.

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!