לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

המשקפיים של נויפלד

‘המשקפיים של נויפלד’ הוא אלבום ומופע מגוון ויחיד מסוגו, בו יכולים להשתתף עד 15 אמנים, ביניהם: מירי מסיקה, שמעון בוסקילה, ישי לוי, דנה ברגר, ריקי גל, שלמה גרוניך, ערן צור, שי-לי עטרי, אבי בללי, סיון טלמור, בעז בנאי, סמדר אקראי, רועי נויפלד ועוד.

‘המשקפיים של נויפלד’ הינו קונספט הופעות חדש, המתאים את עצמו לכל אירוע, לכל קהל ולכל חלל הופעות.  ניתן לשלב בו את כל האמנים, או רק את חלקם. הקונספט המודולרי ‘מזמין’ שילובים בין האמנים, וגם ביצועים מיוחדים מתוך הרפרטואר המוכר של הזמרים.  המופע כולל גם שירים שנויפלד כתב והפיק לאמנים השונים, כמו ‘זיקוקים’ של משה פרץ, ‘אף אחת’ של מירי מסיקה ועוד…

הקונספט של המופע יכול להיות מותאם לכל אירוע, ושמוליק נויפלד, כמעבד ומפיק מוזיקלי,  יוכל ליצור אייטימים מוסיקליים מיוחדים לצורך האירוע, לנהל את האירוע מוסיקלית וכמובן להשתתף עם צוות הקריאטיב של הלקוח בכל חשיבה מקדימה, על מנת לבנות ערב שיתאים באופן מלא ללקוח.

האלבום זכה למעמד אלבום זהב והמופע, שעלה בין היתר בפסטיבל הפסנתר 2014, בזאפה ואף היה מופע הפתיחה של פסטיבל עכו לתיאטרון 2015  – קיבל ביקורות נפלאות. שירי המופע זכו למאות אלפי צפיות ביו-טיוב והפכו לחלק מפס הקול של חיינו.

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!