לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

הגנה עצמית בסייבר

מודעות אבטחת מידע של עובדים ומנהלים מהווה את אחד הנדבכים הקריטיים ביותר באבטחת מידע בחברות, כיוון שמרבית אירועי הסייבר בחברות מתרחשים על רקע חוסר מודעות לסכנות ולאופן שבו האקרים חושבים ופועלים.

בשפה יומיומית ונגישה, גם למי שכלל לא עוסק בטכנולוגיה, הופכים כל המשתתפים בהרצאה לשומרים הטובים ביותר על הנכסים הדיגיטליים והסודות – של החברה ושלהם אישית.

הנחיות אבטחת מידע טכניות ויבשות שמועברות על ידי אנשי המחשוב בחברות, בדרך כלל נטמעות בזיכרונם של העובדים לזמן קצר, לפיכך במהלך ההרצאה ‘הגנה עצמית בסייבר- חומת האש האנושית’, משולבים סיפורים אמתיים של אסונות סייבר שהתרחשו בחברות, כמו גם לאנשים פרטיים, על רקע חוסר מודעות. כך הופכת ההרצאה לחוויה רגשית שמסריה מוטמעים לזמן ממושך.

במהלך הסדנא ילמדו העובדים כיצד האקרים חושבים ומתכננים את פשעי הסייבר, מדוע כלי אבטחת מידע לא מהווים הגנה מספקת, ללא מודעות המשתמש ואיך הבנה של נושאים אלו יכולה למנוע את מרבית התרחישים של אסון סייבר.

דן לוינסון, מומחה סייבר מחברת force majeure, מרצה בחברות, ארגונים ומוסדות אקדמיים בנושאי אבטחת מידע, משפט וטכנולוגיה ונושאים נוספים.

משך הסדנא ‘מודעות אבטחת מידע‘ כשעה וחצי.

הסדנא מיועדת לחברות וקבוצות מאורגנות בלבד.

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!