לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

ד”ר יובל דרור

היקום בו אנו חיים מוצף ועטוף בטכנולוגיות. טכנולוגיות אלו נמצאות בכל דבר הנוגע לחיינו ונהפכות לחלק בלתי נפרד מאתנו. לאחרונה, התמורות הטכנולוגיות מתרחשות במהירות מסחררת כך שמה שנחשב פעם ללא יותר מדמיון פרוע, ממש מדע בדיוני, היום זו המציאות ממש.

במהלך ההרצאה נסקור פיתוחים, חידושיים ושינויים מרכזיים במספר טכנולוגיות שכיום קשה לדמיין את העולם שלנו בלעדיהן. הנה רק כמה דוגמאות אשר ייסקרו במהלך ההרצאה:

הטלפון הסלולרי: מי החזיק את הטלפון הסלולרי הראשון, כיצד הטלפונים של העתיד ייראו ומדוע נוקיה בטוחה שבעתיד הטלפון הסלולרי ידע לקרוא את המחשבות שלנו?

צילום דיגיטלי: לכולם יש כבר מצלמות דיגיטליות – כיצד ינסו החברות השונות לשכנע אותנו לרכשו מצלמה חדשה?

טלוויזיה: האם הטלוויזיה תהיה דקה יותר מהטלוויזיות הקיימות? האם בעתיד התמונה שתוקרן אלינו לסלון תהיה תלת-ממדית ואת מי זה מפחיד?

אינטרנט: האם בעתיד נקבל את כל התכנים שלנו מותאמים לטעמנו האישי ומדוע התאמה אישית טומנת בחובה גם סכנות?

טכנולוגיות רפואה: בעלי חיים מסוימים יודעים לגדל איברים במידה ואלו נפגעו. אם הם יכולים לעשות את זה, למה לא אנחנו? מצד שני, מי אמר שאנחנו לא יכולים?

מחשוב: מתי יופיע בעולם מחשב שידע לחקות את כוח המחשוב של המוח האנושי ומדוע מחשב שכזה עלול להביא לקץ השליטה של בני האדם על כדור הארץ?

ניתוחי הטכנולוגיות השונות יוצגו באמצעות תמונות וסרטוני וידאו החושפים את תהליכי המחקר והפיתוח המתרחשים בתוך מעבדות חברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם. במהלך ההרצאה נבדקו לאילו תכנים חדשים נחשף באמצעות אמצעי התקשורת והטכנולוגיות החדשות, אילו הזדמנויות עסקיות ייפתחו בשנים הקרובות בפני מי שיהיה ערני מספיק לנצל אותן ובעיקר, כיצד הן עשויות לשנות את חיינו – לטובה ולרעה.

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!