לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

גן האירועים האורבני- ת”א

הגן האורבני הוא שילוב מושלם בין גן גדול ויפה ואולם עוצר נשימה. בגן יש צמחייה ודשא טבעי, אדניות פרחים מושקעות ועצים גדולים ומרהיבים שנותנים המון צל, ואזור של דק גדול שמתאים לישיבה ואזורי ישיבה אלטרנטיבית לקבלת פנים. ניתן גם לקיים חופות תחת כיפה שמיים במקומות שונים בגן. באולם ישנם 2 חללים מושקעים בתאורה ובסאונד, שלא תמצאו בשום מקום בארץ. החלל המרכזי מוקף בגלריות שמשקיפות על הרחבת ריקודים, מסכי לד, שנדליר ענק עוצר מאבני סברוסקי ותאורת לד, במה בנויה לחופות והופעות וכמובן רחבה הריקודים שעטופה בהמון תאורה חכמה וסאונד מלטף ואיכותי שם נקיים המסיבה שלכם.. תאמינו לנו אין מישהו שיישאר אדיש לעוצמה, לאווירה ולסאונד האיכותי שתקבלו בחוויית מועדון האומן 17 האגדי, שמקיים את המסיבות הנחשבות ביותר כבר למעלה מ – 2 עשורים.

חברת ההפקה של הגן האורבני מומחית בתכנון והפקת כל סוגי האירועים. אנחנו בונים הכל מאפס וכל זוג בוחר את אופי והעיצוב של האירוע שלו, מחתונות קלאסיות בישיבה סביב שולחן ועד למסיבות חתונה ולאירועי קוקטייל והכי חשוב יודעים לבנות אירועים לפי תקציב מוגדר… אין דבר שהוא בלתי-אפשרי. אנו בונים עבורכם את הסקיצות לכל אירוע מתכננים את הלו”ז, ומעניקים ליווי מלא לאורך כל הדרך, והכול – במקצועיות, באדיבות ובסבלנות.

אנו עובדים קבוע מספר שנים עם הספקים המובילים בתחום הקייטרינג, האלכוהול, הריהוט והעיצוב – ואצלנו החבילה כבר כוללת הכול. האירוע ללא הגבלה בשעת סיום וללא “אותיות קטנות” בחוזה – אנחנו פה כדי להישאר ולשמוח איתכם עד אחרון הרוקדים!

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!