לפנייה ישירה חייגו 077-9002030

ג’יל בן דוד

ג’יל בן דוד, שחקן ובמאי, שיחק בשנים האחרונות בשורה של תפקידים בתאטראות גשר, הבימה ובית לסין, בסרטי קולנוע וסדרות טלוויזיה מובלים כבבונאי הוא מוכר לנו עוד ממוישה אופניק ב”רחוב סומסום” והחרצופים, ועד היום נחשב לבכיר בתחומו.
כילד שגדל בפריס, מלאו השירים של ברסאנס תפקיד חשוב בחייו. בערב המרגש הזה הוא שר את שירי ברסאנס במקור הצרפתי והם מלווים בתרגומים שהכין קובי מידן, שגם כתב את הערב עם ג’יל בן דוד.

בין המתיקות של שארל אזנבור והטרגיות של אידית פיאף, ברסאנס נחשב תמיד לפגע רע. הוא העשב השוטה שהורס לכולם את החגיגה המנומסת. זה שמסביר מדוע גנבים טובים יותר משוטרים, למה נערות פשוטות עדיפות על גבירות מטופחות, ומה הופך את מוסד הנישואין לפשע נגד האנושות.

השירים המרגשים והחיים הסוערים של ג’ורג’ ברסאנס, בערב שכולו אהבה ומוסיקה בביצועו של ג’יל בן-דוד. אהבת הנשים של ברסאנס, אהבת הקהל ליוצר הגדול, האהבה המיוחדת של הקהל העברי לברסאנס וכן, גם הגעגועים ליוסי בנאי הגדול.

בואו לפגוש את מרגו שמתיישבת להיניק חתלתול ולא מבינה למה מגיעים לשם כל גברברי הכפר. את הגורילה שבורחת מהכלוב כדי להיפטר מבתוליה, את האוהבים הצעירים שמתנשקים על הספסל מול מבטי הקנאה של האזרחים המהוגנים…

בואו לפגוש את ברסנס. טרובדור צרפתי בן ימינו.

סיפור ושירה: ג’יל בן דוד

גיטרה: אלון

כתיבה ותרגום: קובי מידן

בקשה ישירה להצעת מחיר
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
Looks good!
Looks good!
Looks good!