לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

גיא ברכה

גיא ברכה הוא אמן חושים ומנטליסט מהוותיקים והטובים בארץ, עם למעלה מ 15 שנות ניסיון במופעי חושים וטלפתיה מול קהל רב ומגוון, ולמעלה מ 25 שנות ניסיון בתחום הקסמים בכלל.

גיא זכה בפרס אמ”י לאמן המבצע לשנת 2017 על מופע החושים שלו “החוש האישי”,
וב 2005 בפרס “הקוסם המקורי” מטעם אגודת הקוסמים הישראלית.

גיא מופיע מול המגזר העסקי לחברות שונות במשק מתחומים שונים, כמו הייטק, בנקים, חברות ביטוח ועוד. וגם מול המגזר הפרטי, באירועים כמו ימי הולדת של סגירת עשור, בר מצוות ועוד.
בחמש השנים האחרונות מנחה גיא את הכנסים המקצועיים של משרד הכלכלה בשיתוף משרד החינוך.

המופע של גיא ניחן בהרבה הומור, קלילות לצד תחכום, אינטראקטיביות, תוך שיתוף מלא של הקהל והפעלתו. כל מופע מתוכנן בקפידה מראש ומותאם לסוג הקהל בפניו מוצג המופע. כך שכל מופע שונה מעט מקודמו.

גיא משתמש במופעיו בשיטות שונות הלקוחות מעולם הקסמים, הטלפתיה, הפסיכולוגיה, הדמיון המודרך, ועושה בו שימוש לצרכיו על מנת להפעיל, להקסים ולהדהים את הקהל.

בואו לגרות את כל החושים שלכם במופע טלפתיה ייחודי מסוגו, שלא ישאיר אתכם אדישים.
התחזית – צפו להיות מופתעים!

זה מה שהיה לחלק מהאנשים ומהחברות השונות, לומר על המופע של גיא לאחר שצפו בו:

  • “בשם כל משפחת ישראם ישראל ברצוננו להודות לך על המופע הנהדר שהעברת לנו. הצלחת לרתק את כל עובדי החברה עם המופע שלך עד אחרון הספקנים שבהם.”

  • עו”ד דובי וייסגלס – “פעמים נזדמן לי לצפות וליטול חלק במופע שלך. אירוע משעשע, שופע חן והומור, אך גם מלא מתח ומרתק. אתה מותיר את צופיך תוהים וסקרנים כיצד מתרחשים הדברים המופלאים שאתה מדגים.
    בברכה, עו”ד דובי וייסגלס.”

  • “ברצוני לשתף על החוויה המדהימה שעברנו כל עובדי רפאל, במופע הטלפתיה של אמן החושים גיא ברכה. המופע אכן היה סוחף ומחשמל כפי שהובטח,אך מעל לכל – יצר גיבוש בין עובדי החברה שנטלו בו חלק. אשמח להמליץ עליו בחום.
    בברכה, עירית שחם – ישראל, מנהלת אירועים, רפאל.”

  • “Guy Bracha is a fantastically entertaining mentalist, using his charm and charisma he amazes his audience with surprising mental telepathy and much more. I highly recommend him for any event. Uri Geller.”

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!