לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

ג’אמן

מתופפי PARTY:

לאחר הכניסה לרחבת הריקודים ישתלבו המתופפים עם ה-DJ ויוסיפו הרבה קצב שמחה וכמובן המון אנרגיה טובה בתוך רחבת הריקודים , המתופפים מלווים בתופים ומוט LED מדליקים ויכולים להשתלב בכל סגנון מוזיקלי…

מופע תאורה – מיתוג לד:

Visual – poi     מוטות לד מוארים היוצרים הולוגרמה מסתובבת באוויר !!!

ניתן להציג כל תמונה , לוגו , פרצוף ובעצם כל דבר שרוצים באוויר , אפשרות לשילוב עם חליפת לד ייחודית *** ניתן לשלב עד 4 אמני Poi LED *** ניתן לשלב אמן ג’אגלינג שישלב להטוטנות על כלי LED מיוחדים ו”מדליקים”   (כולל כלי חדש מטורף “S” )

‘מפלצת תופים’ – של ג’אמן – עמדת פרקשן  ייחודית –  המוארת ע”י  תאורת LED על גלגלים !!!

מיצג מדהים, מטורף ומדליק המשתלב ברחבה באירוע !

עמדה חדשה וייחודית בכל העולם המורכבת ממערכת תופים מלאה וסט פרקשן בשילוב תאורת לד מתחלפת . 2 מתופפים ויותר המתופפים בו זמנית על ה”מפלצת” ויוצרים פריצות קצב “מדליקות” ובלתי נשכחות ברחובות תל אביב.

הרכב “בטוקדה”

ברזיל כאן ! !  הרכב “בטוקדה” ברזילאי ישתלב בין האורחים עם צלילי הסמבה … יקפיץ ויסחוף את הקהל בקצב תופים משגע כשאליו יצטרפו אומני קפוארה בפעלולי אקרובאטיקה עוצרי נשימה ורקדניות ברזילאיות מדהימות שיחממו את האווירה….

ההרכב מונה:  3-4 מתופפי בטוקאדה // 2-3 רקדניות ברזילאיות // אמנות הקפוארה

לבוש: כל חברי ההרכב בלבוש ססגוני.

The Human led – דמות מרהיבה, לבושה בחליפת led מיוחדת.

ניתן שהדמות תשלב להטוטנות אור באמצעות פוי תאורה ומוט המוארים באמצעות תאורת לד צבעונית ומתחלפת היוצרת כיתוב/לוגו חברה/דגלים ומגוון אפקטים נוספים באוויר או להשתלב בריקוד ברחבה. (פריצה)

“הילו-לילה” – מסיבה ישראלית בשיתוף הקהל הרכב נגנים וירטואוזי, המשלב כלי נגינה אתניים מכול העולם ובתוספת מיוחדת של זמר, קלידן  וזמרת  – היוצרים יחד אווירה מדהימה ותחושה חובקת עולם, עם מיטב השירים המוכרים מהזמר הישראלי .יחד עם אומן הבית של מועדון הגנקי יוצרים ג’אמן חגיגה ישראלית אמיתית ,הקהל מוזמן להצטרף אל השירה יחד עם הלהקה כשמילות השירים מופיעות על מסך גדול וכן מיקרופונים מיוחדים מזמנים את הקהל לבוא ולשיר. יחד  נלהיב, וניצור  עם הקהל חגיגת זמר עברית מקפיצה …מופע הילולילה – הכולל 5 אמנים : זמר- קלידן /זמרת / נגן כלים אתניים / מתופף / נגן כלי מית

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!