לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

אסתר רדה

שנתיים שנים אחרי צאת אלבום הבכורה המופתי שקרוי על שמה , יוצאת אסתר רדא לסיבוב הופעות אחרון לפני חומרים חדשים, ולראשונה בפורמט אנפלאגד. המופע יכלול ביצועים אקוסטיים מיוחדים לשירי האלבום שעובדו במיוחד לצורך המופע בפורמט להקה הכולל את  גל דהן – סקסופון \ דן מאיו – פרקשן\ אסף חכימי – קונטרבס \ עופר מזרחי-  גיטרה .

אסתר רדא, המטאור הכי מהיר בשמי המוסיקה המקומית, היא יוצרת של פעם בדור. מאז צאת האלבום, שזכה להצלחה אדירה, המטרה העיקרית הייתה להביא את חווית המוסיקה אל הבמה. מלווה בלהקה של 7 נגנים,  יצאה רדא לאחד מסיבובי ההופעות הארוכים בהיסטוריה.. חצתה יבשות ועלתה על במות של עשרות פסטיבלי ג’אז נחשבים בעולם , ממונטריאול ועד  גרמניה, פסטיבל גלסטונברי ועוד, לצד הופעות סולדאאוט בישראל, במסגרת פסטיבלי המוסיקה הגדולים ובמועדונים.

ESTER RADA  הוא אלבום שעשה היסטוריה קטנה בישראל, כשהביא את הגרוב השחור ואת המוסיקה האתיופית ששזורה בו לבתים בכל הארץ ולפלייליסטים של תחנות הרדיו. מבחינת התעשייה העולמית – רדא היא תגלית מסעירה: הפיוז’ן הסול-פופ-אתנו ג’אזי שהיא מביאה קוסם לאזני קהל בכל העולם, בין אם ינקו מוסיקה כזו מבית ובין אם הם אוהבי מוסיקה שחורה מודרנית שמוצאים ביצירה של רדא אותנטיות ואקלקטיות מרתקות. השירים של רדא פרצו מישראל לעולם באופן אורגני וויראלי דרך בלוגים, בהמשך MTV  ,VH1  והתקשורת המרכזית הצטרפה ומשם הדרך היתה קצרה ליציאה להחתמה בסוכנויות בוקינג גדולות 3D Family, AMI וחברת תקליטים Harmonia Mundi והחיים קרו ,ובגדול. ביקורות משבחות בעיתונים גדולים בעולם כמו הגארדיאן, ראיונות, והקהל שהמשיך להצביע ברגליים מכל השפות, מינים, דתות וצבעים.

כעת, רגע לפני יציאת חומרים חדשים, רדא מסכמת תקופה ושבה אל שירי האלבום ממקום מעט שונה – מופע אנפלאגד שיעלה באופן חד פעמי ל 5 הופעות ברחבי הארץ. הקול וההגשה הממגנטים של רדא במרכז, עטופים בליווי אקוסטי שמלווים ומעטרים אותם בביצועים ללהיטים הגדולים LIFE HAPPENS, NANU NAY ,  ועוד כפי שמעולם לא נשמעו.

בחודשים הקרובים  יצאו רדא ולהקתה ימשיכו את סיבוב ההופעות העולמי , במהלכו יגיעו לראשונה לאוסטרליה וניו זילנד , שם יופיעו בין היתר בפסטיבל WOMAD  ,אחד מאירועי המוסיקה הגדולים בעולם, שרדא הופיעה גם בגרסתו הבריטית. אחרי החגים הווליום יוגבר שוב  – עם יציאה של סינגל ראשון מתוך האלבום החדש.

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!