לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

אלעד הולנדר

נפלאות חוכמת ההמונים

היום זה מוכח. בתנאים הנכונים, קבוצות הן אינטליגנטיות במיוחד, ופעמים רבות יותר מהאנשים הנבונים ביותר בתוכן. אנדיווידואלים ואפילו ארגונים מבינים שיש ריכוז אדיר של יכולות ומשאבים מחוץ להם. השאלה היא- איך מגיעים לכוח זה? ואיך רותמים אותו?

העולם הגדול מתכווץ עם אמצעי התקשורת היעילים. פנינת חוכמה מקצה אחד של העולם יכולה לעשות דרכה כהרף עין לקצה השני והעולם, ובאותה הנשימה, אצלנו בארגון, המידע מתקשה לעבור ממחלקה למחלקה. תובנה של צוות בקושי זולגת לצוות האחר. למה? ולא רק במידע.-

לכולם ברור ששיתוף פעולה בינינו יכול להביא לתוצאות גדולות ובכל זאת אנחנו לא ממנפים את האפשרויות הטמונות ביצירת קבוצות יעילות.

אלעד הולנדר, חוקר תורת המשחקים ומנגנוני משחק, יועץ ארגוני מומחה לחוכמת ההמונים חושף בהרצאה קלילה ומהנה את הכשלים בבניית מנגנוני העבודה שלנו.

אייזיק ניוטון אמר- ”אם הרחקתי ראות, הרי זה משום שעמדתי על כתפי ענקים“. ההרצאה היא בגדר הרצאת מבוא לבניית שיתופי פעולה בין ענקים.

נפלאות תורת המשחקים

אומן, כהנמן ונאש, הולכים למסעדה לחגוג את קבלת פרסי הנובל שלהם בכלכלה. אומן וכהנמן מזמינים סלט ומנת פסטה, ואילו נאש “חוגג” עם סטייק אנטריקוט על מצע מחית ירקות שורש עם רוטב פטריות כמהין. בצד, כמובן, הוא שותה יין משובח

כשמגיע החשבון כולם שולפים כרטיסי אשראי ונאש מורה למלצרית לחלק את החשבון “שווה בשווה”. מה יעשו אומן וכהנמן? ויותר חשוב – מה אתם הייתם עושים במצב כזה? בהרצאה “נפלאות תורת המשחקים”, אלעד הולנדר מסביר בקלילות מה הקשר בין זוכי פרסי נובל בכלכלה לבין נימוסי שולחן ואסטרטגיות ניהול של עסקים ומדינות.
בעברית פשוטה: “מה זה, לעזאזל, תורת המשחקים”? ואיך הבנת הנושא תשפר את חיי היום-יום של כל אחד מאיתנו? אלעד מסביר בהומור את “תורת המשחקים” ופורט אותה לכלים פרקטיים הישימים מייד בסוף ההרצאה.

כל ההרצאות של אלעד נסובות סביב עולמה של תורת המשחקים- האופן שבו אנשים עובדים בקבוצה, קבלת ההחלטות שלהם ובניית מערכות היחסים.

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!