לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

אליזט

אליזט, הזמרת הישראלית-ברזילאית, מעלה יחד עם להקתה סדרת מופעים איכותיים וסוחפים במקצבים ברזילאיים מגוונים שהם מסע מוזיקלי אל ברזיל שנמצאת תמיד בליבה. המוזיקה שלה היא הגשר המקורי שלה בין ברזיל השורשית, התוססת ומרובת התרבויות – זו שהצמיחה את הבוסה-נובה הקלאסית והרגועה של ריו וגם את המקצבים התוססים של בהיה, זו שמערבת בכל גם עצב וגם שמחה ספונטנית ללא גבולות לישראל הרב תרבותית, הסבלנית והמתקדמת וגם הצעקנית והדחוסה ואפילו האלימה לעתים.

לאליזט מגוון מופעים לכל סוגי האירועים: החל מהמופע ‘שקט’ – מופע אינטימי של גיטרה וקול שמתאים גם לקבלות פנים וגם לאולמות גדולים ועד הופעה עם הלהקה המלאה המונה את אליזט, 6 נגנים וזמרת ליווי.

הרפרטואר העשיר מכיל את השירים המקוריים של אליזט במקצבים ברזילאיים בעברית ופורטוגזית מששת האלבומים שהוציאה: ‘לוארי קפה’, ‘געגוע’, ‘Elisete – Remixes’, ‘הצבעים שלי’, ‘פשוט אליזט’ ו-‘שקט’ וכן שירים בפורטוגזית מהקלאסיקה הברזילאית.

אליזט מתאימה את המקצבים לסוג האירוע – ממופע רגוע ושקט ועד מופע שכולו קצב ותנועה. בנוסף למופעים עם הלהקה שלה יש לאליזט גם מופע של ג’אז ברזילאי יחד עם נגנים מובילים בתחום.

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!