לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

אברהם טל

שבועות ספורים לאחר יציאת אלבומו החדש – הרביעי בקריירת הסולו שלו – “עכשיו החיים” שיגיע לחנויות המוזיקה ב- 3 במרץ 2016 , יעלה אברהם טל, לראשונה בקריירה עשירה ומפוארת על במת היכל התרבות תל אביב למופע בכורה חגיגי שיפתח את סיבוב ההופעות החדש.
18 שנה של קריירה ענפה ומלאת להיטים שהפכו לפס קול ההוויה הישראלית יכללו במופע החדש של אברהם וביניהם “אורות”, “שושנה”, “מחוזקים לעולם”, “הזמן עושה את שלו”, “אדם צובר זיכרונות”, “שדות האש”, “אם את הולכת”, “אני לא מבין”, “מסתובב”, “שוב חזרו הקולות”, עיניים”, “כל הילדים קופצים רוקדים”, “קול גלגל”, “טטלה”, וכמובן להיטי האלבום החדש וביניהם “בוקר פרדס חנה”, “הימים עוברים” ועוד.
כאמור, תהיה זו הפעם הראשונה בה יופיע טל בהופעה פתוחה (מכירת כרטיסים) בהיכל התרבות ואין ספק שזו הולכת להיות חגיגה של צבעים וצלילים שיצרו חוויה מרגשת סוחפת ומרקידה.
הקהל והתקשורת מחבקים, מהללים ומשבחים את הופעותיו של אברהם טל לאורך כל שנות פעילותו: “טל, מהיוצרים והזמרים האהובים, המעניינים והמרתקים בתעשיית המוזיקה בישראל מנפיק בהופעותיו תמהיל מדויק ומעניין של פופ, אתניות ואלקטרוניקה וסוחף את הקהל למסע מוזיקלי מדהים. הוא זז על הבמה, הוא צוחק, הוא נהנה מכל רגע – וכך גם הלהקה שלצדו והקהל הגודש את הופעותיו. כל שיר שעובר אתה מבין ששיריו של אברהם הם חלק מההוויה והתרבות הישראלית העכשווית שמלווה את חיינו – אל תחמיצו את החוויה הייחודית הזו “

לפנייה ישירה חייגו 03-9002030

בקשה ישירה להצעת מחיר
Looks good!
הכנס שם בבקשה
הכנס מייל בבקשה
הכנס טלפון בבקשה
נראה טוב!
נראה טוב!
נראה טוב!