התוכן הוא המלך! גם באירוע שלכם…

ברשת האינטרנט שגור הביטוי “התוכן הוא המלך” כדרך לקדם את אתר האינטרנט ברשתות החיפוש שאמצעות תכנים מרתקים, אך הרבה לפני העידן הדיגיטלי הפכו תכנים מרתקים לדרך מיוחדת לשדרג כל אירוע. עוד מהעת העתיקה בדרנים וליצני חצר הפכו את האירועים בארמונות המלכים למרתקים ומבדרים וגם בני האצולה באירופה לא חסכו משאבים באיתור מופיעים באירועים השונים. כך, נגנים מובילים זכו להוקרה מיוחדת.

היום, גם אירועים עשירי תוכן כמו אירועי חברה, מסיבות ימי הולדת וחתונות מרימים את האירוע מעוד ערב בו נפגשנו עם חברים לערב משמעותי ובלתי נשכח. חלק מהפעילויות יתאימו לאירועים רבי משתתפים ותכנים אחרים דווקא למסגרות מצומצמות יותר כמו אירועים קטנים. אילו סוגי תכנים מבין המוצעים כיום יתאימו לשדרוג האירוע שלכם?

לא מפסיקים לצחוק

צחוק משוחרר טוב לבריאות וגם הופך את האירוע המשמים ביותר לחגיגה אמיתית. נסו להיזכר בהופעת הסטנדאפ האחרונה שראיתם, כיצד הרגשתם? מגוון רחב של סטנדאפיסטים ואמנים מהשורה הראשונה כמו ליטל שוורץ, שלישיית “מה קשור”, אבי נוסבאום, אדיר מילר קובי מיימון, שחר חסון, גורי אלפי, עידן אלתרמן ועוד שמות מוכרים רבים מתוכניות הטלוויזיה ועל בימות הארץ יהפכו את האירוע שלכם לערב מיוחד בו ישתתף קהל רב.
היכנסו לקטגוריית הסטנד אפ באתר >>

תכנים מוזיקליים חיים

לצד הסטנדאפיסטים המובילים תוכלו לבחור בתכנים מוזיקליים מרתקים, כאשר על הבמה שלכם יכולים לעמוד כל אחד מאמני הפופ והרוקנרול הטובים בארץ. בין קורין אלאל לקובי אוז, אסף אמדורסקי או נינט טייב, שלום חנוך, יהודית רביץ, ברי סחרוף, נורית גלרון, יזהר אשדות או אביב גפן ועוד עשרות מופעים מוזיקליים אחרים המשלבים את האמנים המוכרים ביותר. אם באמצעות שילוב של מספר סגנונות מוזיקליים או יצירת ערב רוק שלא היה מבייש את הבימות בפסטיבל ערד הנוסטלגי – האירוע שלכם יכול להיות המופע הבא שאיש לא ירצה לפספס.
היכנסו לקטגוריית רחבת הריקודים באתר >>

הרצאות מרתקות

ומהתכנים המוזיקליים נעבור לאתגר המחשבתי. שלל מרצים מהטובים בארץ יכולים להפוך כל אירוע לסמינר מרתק. חלק מהמרצים מוכרים מאד מתוכניות הטלוויזיה ואף החדשות כמו ניסים משעל, דני קושמרו, צביקה הדר עינב גלילי ורביב דרוקר המציעים הרצאות מגוונות ועד לאנשים בעלי סיפורי חיים מרתקים כמו רונה רמון, פיני גרשון המרצה על בניית צוות מנצח ומרצים רבים נוספים.

הקהל שלכם ישמח לשמוע בעלי מקצוע מרתקים המספרים על תחום התמחותם כמו ד”ר ליאת יקיר המרצה עם חמי רודנר במופע מוזיקלי מדעי על החומרים מהם עשויה האהבה, ד”ר עינת גלזר בהרצאה על אינטליגנציה או ד”ר אמנון שמשקוביץ המרתק בסיפוריו על רפואה בתקופת השואה ומדע הגזע.

מלבד אפשרויות אלה תוכלו לבנות סדנאות מקיפות וימי גיבוש במגוון נושאים מרתקים מפוקר ועד חשיבה הורית.
היכנסו לקטגוריית הרצאות באתר >>

איך מגיעים למרצים והמופיעים לאירוע שלכם?

היכן תמצאו את כל המרצים והמופיעים מעולמות התוכן השונים? בעבר הייתם צריכים לאתר את האמנים השונים ולאחר מכן לפנות באופן אישי למשרדים המייצגים אותם. כיום, אתם יכולים להגיע לכמות גדולה של אמנים בלחיצת כפתור.

אתר Book – Us מרכז בתוכו את מגוון הטאלנטים והמרצים השונים במגוון רחב של ז’אנרים וכולל אף מנגנון חיפוש חכם בו תוכלו להזין את אופי האירוע,  התאריך בו יתקיים, התקציב שהגדרתם לתכנים, מיקום האירוע והערות נוספות. מפעילי האתר יבצעו את התאמות התוכן ויעבירו את הפניות למשרדי ייצוג האמנים. לאחר מכן, יוצעו לכם מספר חלופות אפשרויות לאמנים המתאימים לסוג האירוע על פי הז’אנר המבוקש, טאלנטים הפנויים ביום והשעה המבוקשת. השירות היחודי אינו כרוך בתשלום ומתבצע ללא פערי תיווך ונציגי האתר מציעים גם ייעוץ מקצועי בתהליך בחירת האמן ותיאום ההרצאה או המופע.

עכשיו, הבמה שלכם.