דברים שאתם לא יודעים שאתם לא יודעים

בבלוגים שלנו נשמח לחשוף אתכם מידי פעם לתוכן ייחודי אשר יפתח בפני האורחים חלון לעולמות אחרים. תשתית המידע של Book-US  מאפשרת היכרות עם מגוון אדיר של מרצים, מנחי סדנאות ובעלי תוכן היכולים להעשיר את הפעילות הפנים ארגונית ולהפוך כל כנס עובדים להזדמנות ללמוד ולהכיר נושאים ועולמות חדשים.

הפעם בחרנו להתמקד בנושא שכולם מדברים עליו אבל מעט מאוד יודעים עליו באמת.

לוחמת הסייבר היא נושא מרתק אשר מזניק חברות המתמחות בכך לפעילות בינלאומית המגלגלת מיליונים וקובעת את חסינותן של חברות וארגונים בעולם.

סדנאות והרצאות הן כלי נפלא להרחבת הידע ולגיבוש העובדים סביב נושא מרתק.

גם כמשתמש פרטי או עסק קטן חשוב להציץ לעולם המרתק הזה ולהבין על מה כולם מדברים. מודעות אבטחת מידע של עובדים ומנהלים מהווה את אחד הנדבכים הקריטיים ביותר באבטחת מידע בחברות, כיוון שמרבית אירועי הסייבר בחברות מתרחשים על רקע חוסר מודעות לסכנות ולאופן שבו האקרים חושבים ופועלים.

אנחנו מציעים לכם לקיים סדנא מרתקת לעובדי ומנהלי הארגון שתהפוך לאירוע עובדים מרחיב דעת בקבוצה מצומצמת או במסגרת כנס רב משתתפים בשפה יומיומית ונגישה, גם למי שכלל לא עוסק בטכנולוגיה, הופכים כל המשתתפים לשומרים הטובים ביותר על הנכסים הדיגיטליים והסודות – של החברה ושלהם אישית.

בניגוד להדרכות מודעות אבטחת מידע ‘יבשות’ – הכוללות הוראות עשה ואל תעשה – הדרכת הגנה עצמית בסייבר מטלטלת את המשתתפים בחשיפת הסכנות בפועל, מפעילות שגרתית במחשב או בטלפון – לארגון, ולהם אישית. ההדרכה מועברת בשפה יומיומית, ללא צורך ברקע טכנולוגי וכוללת הצגת מקרי מבחן אמתיים, כך שלהנחיות אבטחת מידע יתווסף פן רגשי-חווייתי, שיותיר חותם ממושך בקרב המשתתפים, יחדד את ערנותם לסכנות, לאמצעים ולשיטות בהן עושים האקרים שימוש ובכך יפחית משמעותית את חשיפת הארגון לאירועי סייבר.

החוליה החלשה ביותר באבטחת המידע של חברות וארגונים, הינה החוליה האנושית  – כך מוכיח ניסיוננו רב השנים בביצוע חקירות סייבר פעם אחר פעם. לפיכך, הכלי היעיל ביותר לצמצום החשיפה הוא העלאת רמת המודעות של העובדים לסכנות האורבות במרחב הסייבר. במסגרת הדרכת אבטחת מידע יינתנו למשתתפים ידע וכלים קריטיים לשמירה על המידע הארגוני והאישי מפני מגוון סוגי מתקפות.

הנחיות אבטחת מידע טכניות ויבשות שמועברות על ידי אנשי המחשוב בחברות, בדרך כלל נטמעות בזיכרונם של העובדים לזמן קצר, לפיכך במהלך ההרצאה ‘הגנה עצמית בסייבר- חומת האש האנושית’, משולבים סיפורים אמתיים של אסונות סייבר שהתרחשו בחברות, כמו גם לאנשים פרטיים, על רקע חוסר מודעות. כך הופכת ההרצאה לחוויה רגשית שמסריה מוטמעים לזמן ממושך.

במהלך הסדנא ילמדו העובדים כיצד האקרים חושבים ומתכננים את פשעי הסייבר, מדוע כלי אבטחת מידע לא מהווים הגנה מספקת, ללא מודעות המשתמש ואיך הבנה של נושאים אלו יכולה למנוע את מרבית התרחישים של אסון סייבר.

יש כאן הזדמנות נפלאה וחשובה אשר מעניקה כלים מוחשיים בביטחון המידע האישי והארגוני

מנחה הסדנא: דן לוינסון, מומחה סייבר מחברת force majeure, מרצה בחברות, ארגונים ומוסדות אקדמיים בנושאי אבטחת מידע, משפט וטכנולוגיה ונושאים נוספים.

משך הסדנא ‘מודעות אבטחת מידע‘ כשעה וחצי.

הסדנא מיועדת לחברות וקבוצות מאורגנות בלבד.

כל הפרטים כאן >>